Sergi İçin Gerekli Bilgiler

1-Sanatçı bir veya iki çalışma ile katılabilir.
2-Çalışmalar pano ve şövalede durabilecek şekilde tasarlanmalıdır.
3-Çalışmanın arkasına mutlaka adres ve iletişim bilgilerinizi yazınız.
4-Sergi katılım ücreti 250 TL’dir.
5-Tüm katılımcılara katılım belgesi verilecektir.
6-E-katalog yapılacaktır.
7-Jüri Kurulu tarafından kabul edilen çalışmalar, en geç belirtilen tarihe kadar verilen adrese elden teslim edilmeli veya kargo ile göndermelidir. Bu tarihten sonra gelen eserler değerlendirilmeyecektir.
8-Çalışmalar, açıklanacak tarihten itibaren belirtilen adrese ücreti ve sorumluluğu sanatçıya ait olmak üzere kargo ile adreslerine gönderilecektir.
9-İsteyen sanatçı serginin son günü ve sonrası eserini elden alabilecek.
10-Eserini kargo ile gönderecekler için; eserlerin Yıldız Teknik Üniversitesi belirtilecek adrese ulaştırılması ve sergi bitiminde sanatçıya geri gönderilmesi gibi hususlar sanatçının sorumluluğunda olup, ilgili masraflar sanatçı tarafından karşılanacaktır. Çalışmaların gönderilmesi, taşınması ve sergilenmesi esnasında hasar görmesi ve kaybolması gibi olumsuzluklardan ve on beş gün içinde geri alınmayan veya kargo ile gönderilmesi durumunda teslim alınmayan ya da sanatçının yanlış adres bildiriminden kaynaklanan çalışmaların geri dönmesinden ve bununla ilgili masraflardan “KÜRATÖRLER, SERGİ DÜZENLEME KURULU ve YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ” sorumlu değildir.

Sempozyum Düzenleme Kurulu